Veolia, světový lídr ekologické transformace, představuje svoji nejnovější kampaň: "Resourcers to Turn the Tide"

Počínaje dnešním dnem, 5. červnem, kdy si připomínáme Světový den životního prostředí, Veolia hrdě potvrzuje svoji pozici globálního lídra ekologické transformace. U příležitosti této události představuje svoji nejnovější komunikační kampaň: Resourcers to Turn the Tide („Resourceři*, společně dokážeme více“).

Najděte si chvilku a podívejte se na televizní reklamu The River („Řeka), která představuje vizi Skupiny a zdůrazňuje její přístup – optimistického a odhodlaného kolektivu, kterého nemůže nic zastavit na společné cestě k uskutečnění ekologické transformace.

Můžete se také seznámit s našimi Resourcery, kteří chtějí svět takový, jaký by mohl být, a poslechnout si jejich vyprávění o projektech ve Francii, Španělsku a Německu.

Další neméně fascinující portréty Resourcerů z celého světa budou postupně zveřejňovány na stránkách veolia.com, aby ilustrovaly rozmanitost našeho kolektivu. Nezapomeňte sledovat aktuální informace!

Níže si můžete pustit televizní spot ke kampani:

*Pracovat ve společnosti Veolia znamená být součástí komunity Resourcerů. Znamená to, že sdílíte stejný způsob myšlení a že se snažíte pečovat o světové zdroje (z angl. „resource“: zdroj).