Víte, co je H2O a tajná vodní mise?

Vychází nová kniha!

Za podpory skupiny Veolia v České republice vychází dětská dobrodružná kniha Petra Stančíka a Galiny Miklínové H2O a tajná vodní mise. Knihu pokřtil pravou kohoutkovou vodou v Paláci knih Neoluxor na Václavském náměstí Marek Eben ve středu 22. listopadu 2017. Nervydrásající příběh s lichožroutskými ilustracemi rozhodně stojí za přečtení!

----------
Petr Stančík

Pro malé čtenáře napsal podzemní pohádkový horor Mrkev ho vcucla pod zem, čtyři napínavá dobrodružství Jezevce Chrujdy i knihu O Díře z Trychtýře, provrtanou opravdovou dírou. Dospělým jsou určené prózy Pérák, Mlýn na mumie (Magnesia Litera 2015 za prózu) a Andělí vejce (Kniha roku Lidových novin 2016 4.–6. místo).

Galina Miklínová

Je autorkou oblíbeného večerníčku O Kanafáskovi a pěti autorských krátkých filmů. Se spisovatelem Pavlem Šrutem přivedla na svět trilogii Lichožrouti (Magnesia Litera 2009, Nejkrásnější kniha roku 2009 a Magnesia Litera za knihu desetiletí). Na motivy prvního dílu natočila celovečerní animovaný film Lichožrouti (Trilobit 2017, Chicago International Film Festival Best Animated Feature by Children Jury, nominace na Českého lva a Ceny české filmové kritiky).