ADMINISTRÁTOR PROJEKTU IoT

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ADMINISTRÁTOR PROJEKTU IoT
SPOLEČNOST:                               Solutions and Services, a. s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Ústí nad Labem, Všebořice
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou
DATUM NÁSTUPU:                      možný ihned nebo dohodou
BENEFITY:                                       plně hrazené stravenky, dovolená nad rámec zákoníku práce, vzdělávací kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní preventivní péče; systém benefitů u vybraných partnerů; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • Hlavní pracovní náplň spočívá ve správě projektu týkajícího se smart meteringu a souvisejících činností v rámci zákaznických služeb.

Požadujeme
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Dobré komunikační schopnosti podmínkou
  • Schopnost kritického myšlení a správného vyhodnocení situace
  • Technické znalosti / dovednosti v oblasti IT a IoT
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, odměny za dobře odvedenou práci)
  • Kontinuální vzdělávání v dané problematice
  • Stabilní pracovní dobu

    V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis ve strukturované podobě do 31. 5. 2018 na e-mail denisa.mayova@veolia.com.