ČISTIČ KANALIZAČNÍHO ZAŘÍZENÍ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ČISTIČ KANALIZAČNÍHO ZAŘÍZENÍ
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Žatec - ČOV
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Trvalý pracovní úvazek
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy, příspěvek na penzijní připojištění;  preventivní péče;
Pracovní náplň
  • Čištění kanalizační stoky, práce ve ztížených hygienických podmínkách
  • Údržba a odstraňování havárií na veřejné části stokové sítě
  • Obsluha malého nákladního vozidla
  • Obsluha drobné mechanizace
  • Zajišťování činností dle požadavků od externích zákazníků v oblasti poskytovaných služeb

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost vzdělávání a tréninku
  • Dovolená nad rámec zákoníku práce

Požadujeme
  • SOU – výuční list
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe v řízení nákladních vozidel výhodou
  • Nutná dobrá fyzická zdatnost
  • Zručnost při pohybu ve stísněném prostředí

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email dagmar.machova@scvk.cz, nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.