ELEKTRIKÁŘ - ROZVODNÝ - ÚSTŘEDNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD PRAHA

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ELEKTRIKÁŘ - ROZVODNÝ - ÚSTŘEDNÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD PRAHA
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                     Hlavní pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Práce na plný úvazek
PRACOVNÍ DOBA:                       7.00 hod. – 15.00 hod.
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní
preventivní péče; slevy na dopravu, cestování, volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další

Pracovní náplň
  • Obsluha a řízení technologických zařízení, trafostanic ČOV
  • Obsluha rozvoden 22, 6 a 0,4 kV
  • Vedení provozní dokumentace

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 2 týdny dovolené navíc
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Vzdělání elektro - silnoproud, Vyhláška č. 50/1978 – stačí § 6 VN
  • Znalost práce na PC
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatné myšlení
  • Flexibilita – možnost práce ve směně

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email tomas.dvorak@pvk.cz, telefon 731 431 128, 220 414 222