HLAVNÍ ÚČETNÍ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      HLAVNÍ ÚČETNÍ
SPOLEČNOST:                               Veolia Využití odpadů ČR, s. r. o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Kladno kancelář
PRACOVNÍ DOBA:                       8:30 – 17:00
DATUM NÁSTUPU:                     Nástup možný ihned (nebo dle dohody)
Pracovní náplň
  • Příprava a schvalování platebních příkazů do banky, sledování denního CF
  • Zodpovědnost za měsíční a roční závěrku
  • Příprava podkladů pro audit
  • Kontrola přiznání k DPH a komunikace s finančním úřadem
  • Kontrola zůstatků v hlavní knize, inventarizace účtů
  • vedení 2 účetních a spolupráce s reportingem

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • osobní přístup
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • příjemný a odborný kolektiv

Požadujeme
  • nejlépe vysokoškolské vzdělání
  • ​praxe na pozici hlavní účetní alespoň 2 roky
  • práce v systému Helios Green výhodou
  • komplexní znalost účetnictví a daňové problematiky
  • ​dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • týmový duch

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email marie.merinska@veolia.com