KEY ACCOUNT MANAGER

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      KEY ACCOUNT MANAGER
SPOLEČNOST:                               Veolia Využití odpadů ČR, s. r. o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Kladno kancelář, region – Karlovarský a Ústecký kraj
DATUM NÁSTUPU:                     dle dohody
Hlavní naplň pozice: péče o stávající zákazníky, řízení obsluhy jejich průmyslových provozů a zajištění komplexních služeb v oblasti nakládání s odpady.

Pracovní náplň
  • Péče o svěřené portfolio zákazníků, komunikace se zástupci zákazníka
  • Komplexní zajištění obsluhy odpadového hospodářství výrobního provozu zákazníka
  • Zodpovědnost za fungování a zlepšování provozních procesů v oblasti odpadů, nastavování procesů u nových zákazníků
  • Pravidelná revize smluvních podmínek, vyjednávání změn a úprav
  • Pravidelná revize systému svozů a zpracování odpadů
  • Řešení ad-hoc problémů ve svěřených provozech ve spolupráci s provozním úsekem
  • Rozvoj vztahů a pravidelná komunikace se zákazníky, dodavateli, odběrateli a dalšími partnery zapojenými do systému obsluhy zákazníka
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Celková zodpovědnost za kvalitu služeb poskytovaných zákazníkovi
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením, logistikou, ekology a interními provozy
Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • Služební automobil, PC a mobil

Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání s technickým, ekonomickým či environmentálním zaměřením
  • Dobrá orientace v problematice odpadového hospodářství
  • Zkušeností s obchodní činností v oblasti nakládání s odpady, případně facility managementu.výhodou
  • Dobrý přehled o technologiích a způsobech nakládání s odpady
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Časová flexibilita, ochota cestovat
  • Schopnost naslouchat a jednat s lidmi
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Pro-aktivní a týmový přistup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email marie.merinska@veolia.com