MANAŽER PRODEJE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MANAŽER PRODEJE
SPOLEČNOST:                               VWS MEMSEP s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Česká republika
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu: určitou 1 rok, poté možnost změny na dobu neurčitou
PRACOVNÍ DOBA:                       flexibilní s pevnou částí od: 9 h do: 14 h
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      služební auto, příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, sick days, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  slevy na cestování, volný čas u vybraných dodavatelů; cafeterie; firemní akce a další
Pracovní náplň

  • Monitoring trhu, aktivní získávání nových obchodních příležitostí
  • Obchodní vyjednávání, konzultace s klienty ke konkrétním obchodním případům
  • Uzavírání nových obchodních příležitostí a kontraktů
  • Rozvoj obchodních vztahů se stávajícími i novými klienty
  • Cenotvorba, příprava budgetu
  • Příprava obchodních nabídek
  • Příprava strategií pro vstup na nové trhy,
  • Tvorba marketingových strategií
  • Přijímání a zajištění poptávek
  • Reporting vedení společnosti
  • Aktivní účast na seminářích, výstavách

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu  silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Zkušenost s prodejem v oblasti úpravy a čištění vody
  • Všeobecné znalosti z oboru úpravy vody
  • Orientaci na výsledek, tah na branku
  • Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz skupina „B“
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Jazykové schopnosti: angličtina – aktivně, ostatní jazyky výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email irena.souckova@memsep.cz.