MANAŽER PROVOZU ROZTOKY U PRAHY

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MANAŽER PROVOZU ROZTOKY U PRAHY
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Roztoky u Prahy, Lidická 1642
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, 7.00 hod. – 15.00 hod
SMLUVNÍ VZTAH:                        Trvalý pracovní poměr
DATUM NÁSTUPU:                     1.09.2018
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní/penzijní připojištění;  preventivní péče;
Pracovní náplň
  • Řízení a vedení týmů spolupracovníků a koordinace jejich činností pro zajištění všech úkolů v lokalitě jeho působnosti
  • Zajištění zásobování obyvatel i průmyslového sektoru pitnou vodou v dostatečném množství i kvalitě
  • Zabezpečení řádného technologického procesu čištění odpadních komunálních a průmyslových vod
  • Komunikace s příslušnými orgány státní správy a samosprávy
  • Zodpovědnost za komunikaci a zajišťování služeb pro veřejnost

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • VŠ vzdělání, nejlépe VŠCHT s preferencí specializace technologie vody
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Komunikační schopnosti, dobrý písemný projev
  • Zodpovědnost, flexibilita, řídící a rozhodovací schopnosti
  • Odolnost vůči mentální zátěži, schopnost týmové práce
  • Praxe s vedením týmu podřízených min. 5 let
  • ŘP, skup. B
  • Znalost anglického jazyka vítána

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email dagmar.machova@scvk.cz, nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.