MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
SPOLEČNOST:                               EKOSEV, s. r. o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Jičín, Hradecká ulice
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu: určitou 1 rok (s možností prodloužení)
PRACOVNÍ DOBA:                        3 směnný provoz
DATUM NÁSTUPU:                      možno ihned
BENEFITY:                                       Příspěvek na stravenky, 1 týden dovolené navíc
Pracovní náplň
  • Nakládka, vykládka, třídění a balení odpadů – plasty, papír (nejedná se o komunální odpad)
  • Obsluha strojů pro úpravu odpadů (lis, drtič)
  • Označování sběrných nádob
  • Obsluha VZV

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • 8 hodinovou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • Smlouva na 1 rok s možnosti prodloužení

Požadujeme
  • Základní vzdělání i vyšší
  • ŘP, skup. B.
  • ŘP VZV (vysokozdvižný vozík)

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte prosím Ing. Marka Holého, mobil: 775 608 249, nebo pošlete prosím svůj krátký životopis a to na e-mail: marie.merinska@veolia.com. Děkuji