MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      MANIPULAČNÍ DĚLNÍK
SPOLEČNOST:                               Veolia Využití odpadů ČR, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Liberec
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek, od 6h00 do 14h30
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     1.5.2018
BENEFITY:                                      Příspěvek na stravenky, 1 týden dovolené navíc

Pracovní náplň
  • Pravidelná kontrola a svoz odpadů ze sběrných míst
  • Dotřiďování odpadních plastů před vysypáním do sběrné nádoby, kontejneru
  • Označování sběrných nádob
  • Řízení odvozů odpadu
  • Lisování kartonu a plastové fólie
  • Řeší kompletní odpadové hospodářství
  • Pracovník VVO zajišťuje kvalitní třídění materiálů

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • 8 hodinovou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc

Požadujeme
  • Základní vzdělání i vyšší
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Pracovitost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím na sebe kontakt (popř. životopis) na email: marie.merinska@veolia.com