MZDOVÁ ÚČETNÍ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       MZDOVÁ ÚČETNÍ
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                     Hlavní pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
PRACOVNÍ DOBA:                       7.00 hod. – 15.00 hod
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
NÁSTUPNÍ MZDA:                      Základní mzda: 30.000; 20% měsíční prémie; 13.plat
BENEFITY:                                      příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; slevy na dopravu, cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • vedení kompletní mzdové agendy pro cca 400 zaměstnanců
  • zpracování daňových přiznání; roční zúčtování daní z příjmu
  • příprava zápočtových listů,  ELDP, výpočet srážek ze mzdy, mzdové statistiky
  • evidence absence, nemocenské, mateřské dovolené, cestovních příkazů
  • sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
  • přihlášky a odhlášky zaměstnanců pro zdravotní pojištění a jiné změny
  • komunikace se státními institucemi (ZP, OSSZ)
  • spolupráce s finančním oddělením (statistické a jiné výkazy)

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • dobré finanční ohodnocení, benefity
  • možnost vzdělávání a tréninku
  • 6 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného volna ze zdravotních důvodů
  • mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • nástup možný ihned

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • znalost pracovního práva pro mzdové účetní, zákonů v nemocenském důchodovém, zdravotním pojištění a zákona o daních z příjmů
  • praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • zodpovědnost, systematičnost a formální preciznost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email [email protected]