OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
SPOLEČNOST:                               Veolia Využití odpadů ČR, s. r. o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Čechny, Kladno kancelář
DATUM NÁSTUPU:                     Ihned, nebo dle dohody
Hlavní naplň pozice: Rozvoj obchodních příležitostí v oblasti nakládání s odpady, akvizice nových zákazníků a obchodních případů, vyhledávání nových odběratelů, dodavatelů a dalších partnerů.

Pracovní náplň
  • Tvorba obchodního plánu ve svěřeném regionu
  • Vyhledávání a oslovování nových zákazníků z řad původců odpadů v oblasti průmyslových výrobců, retailových řetězců, zdravotnických zařízení a komunální sféry
  • Tvorba obchodních nabídek a prezentací
  • Tvorba technického návrhu řešení pro zajištění potřeb zákazníka
  • Kalkulace cenových návrhů včetně tvorby odhadu ziskovosti
  • Vyjednávání smluvních podmínek, jejich změn a úprav
  • Prvotní nastavení systému svozů a zpracování odpadů u nových zakázek
  • Spolupráce s provozem při technickém zajištění zakázek
  • Příprava podkladů pro vystavení fakturace
  • Rozvoj vztahů a pravidelná komunikace se zákazníky, dodavateli, odběrateli a dalšími partnery
  • Pravidelných reporting stavu obchodních příležitostí, naplňování obchodního plánu a harmonogramu
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením, logistikou a interními provozy

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Příspěvek na stravenky
  • 1 týden dovolené navíc
  • Služební automobil

Požadujeme
  • Min. SŠ vzdělání, VŠ s technickým, ekonomickým či environmentálním zaměřením
  • Dobrá orientace v problematice odpadového hospodářství
  • Minimálně 5 let zkušeností s obchodní činností v oblasti nakládání s odpady, případně facility managementu.
  • Dobrý přehled o technologiích a způsobech nakládání s odpady
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Časová flexibilita, ochota cestovat
  • Schopnost naslouchat a jednat s lidmi
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Pro-aktivní a týmový přistup k práci
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Znalost anglického jazyka výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email marie.merinska@veolia.com