PRAKTIKANT – OPERÁTOR BAZÉNOVÝCH TECHNOLOGIÍ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PRAKTIKANT – OPERÁTOR BAZÉNOVÝCH TECHNOLOGIÍ
SPOLEČNOST:                               OLTERM & TD Olomouc, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Olomouc
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      01.07.2018, případně 01.08.2018
BENEFITY:                                      Cafeterie; příspěvky na děti; příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce a další osobní volno; podpora vzdělávacích a jazykových kurzů; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Provozování technologií úpraven bazénových vod, vzduchotechnik a topení
  • Kontrola parametrů a řízení technologií na PC
  • Diagnostika a oprava závad na technologiích a zařízení Plaveckého stadionu
  • Údržba provozovaných zařízení
  • Rozvoz, skladování a dávkování chemických látek do tg úpravy vod
  • Vedení provozního deníku v souladu s Vyhl. 238/2011 Sb., a Provozního řádu
  • Dvousměnný provoz včetně svátků
  • Pracovní úvazek: HPP, doba určitá s možností prodloužení
  • Preventivní údržba technologií a vnitřního vybavení areálu Plaveckého stadionu
  • Úklid strojovny a technologií
  • Údržba, kontrola venkovního areálu

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy/cílové/roční odměny
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme

  • SO/ÚS – obor elektro podmínkou!
  • Vyhl. 50 §6
  • Vhodné pro absolventy
  • Spolehlivost, loajalita, flexibilita
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu a ochotu dále se vzdělávat
  • Zodpovědnost při plnění povinností a úkolů, průběžné zvyšování znalostí a kvalifikace
  • Spolupráce v kolektivu údržby, stabilní pracovní nasazení, dodržování bezpečnosti práce

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis  do 31. 7. 2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    OLTERM & TD Olomouc, a.s., ekonomický úsek,
    Zuzana Nováková
    Janského 469/8,
    779 00 Olomouc.