PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
SPOLEČNOST:                                VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. (Region Severní Morava)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Ostrava - Závod Elektrárna Třebovice
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek, nepřetržitý provoz
SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      1. 9. 2017 nebo dle dohody
BENEFITY:                                       Výhody dle platné Kolektivní smlouvy, benefity a slevy u vybraných dodavatelů, firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Zjišťování a lokalizace závad v rozvodnách a elektrických zařízeních
  • Provádění prohlídek a kontrol elektrických zařízení
  • Preventivní a běžná údržba, opravy zařízení rozvoden, výrobního a nevýrobního zařízení
  • Řízení oprav silnoproudých a slaboproudých okruhů, při lokalizaci a likvidaci poruch na rozvodnách

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme
  • SO/ÚS – elektrotechnické zaměření, praxe výhodou
  • Platné osvědčení § 6 dle Vyhl. 50/1978 Sb. do 1000 V (nad 1000 V - výhodou)
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Dobrou pracovní morálku
  • Samostatnost a spolehlivost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 26.7.2017 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Energie ČR, a.s.
    Region Severní Morava
    Útvar personálního náměstka
    Jana Kozubková
    Elektrárenská 5562/17,
    Ostrava-Třebovice, 709 74