PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
SPOLEČNOST:                               Královéhradecká provozní, a.s..
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            působnost a.s.
PRACOVNÍ POMĚR:                     37,5 hodin
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci), pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
Pracovní náplň
  • provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení
  • zjišťování a lokalizace závad v rozvodnách a elektrických zařízeních
  • kontroly a drobné opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů
  • obsluha energetických zařízení

Nabízíme
  • stabilní práci ve vodárenské společnosti
  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • práci v zaběhnutém kolektivu
  • pravidelná školení zajišťující udržení, popř. rozšíření kvalifikace

Požadujeme
  • vyučen nebo SŠ – elektrotechnické zaměření
  • platné osvědčení min. § 6 dle Vyhl. 50/1978 Sb.
  • řidičský průkaz skupiny min. B (sk. BE výhodou)
  • samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost
  • schopnost práce v kolektivu
  • praxe v průmyslové údržbě výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj strukturovaný životopis elektronicky na email jitka.zoubkova@khp.cz nebo poštou na adresu: Královéhradecká provozní a.s., personální útvar, Víta Nejedlého 893, 500 03 Hradec Králové.