PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
SPOLEČNOST:                               Česká voda – Czech Water, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            ČOV Bystřany – Provoz Most
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění; slevy na cestování, volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • Opravy a údržba elektrozařízení ve vodárenství
  • Montážní činnost elektro VN a NN

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Vyučen nebo SŠ – obor elektro
  • Praxe montáží elektro NN/VN
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. – minimálně paragraf 6
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Základní znalost práce na PC
  • Samostatnost a spolehlivost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis elektronicky na email lubomir.obona@cvcw.cz.