PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODŮ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ MONTÉR VODOVODŮ
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Teplice, Školní 14
PRACOVNÍ POMĚR:                     Trvalý pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Práce na plný úvazek
PRACOVNÍ DOBA:                        7.00 hod. – 15.00 hod.
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, zdravotní volno, firemní vzdělávání, příspěvek na životní/penzijní připojištění, preventivní lékařská péče

Pracovní náplň
  • Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti a vodohospodářských objektech
  • Provádění odborných montážních prací dle dispozic nadřízených
  • Vykonávání pracovní pohotovosti

 Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

 Požadujeme

  • SO s výučním listem (nejlépe vyučen v oboru instalatér)
  • Platný svářečský průkaz výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Práce na PC výhodou
  • Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email [email protected], nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.

    Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.