ŘIDIČ A OBSLUHA SPECIÁLNÍHO KANALIZAČNÍHO VOZU

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ŘIDIČ A OBSLUHA SPECIÁLNÍHO KANALIZAČNÍHO VOZU
SPOLEČNOST:                               Středočeské vodárny, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Mělník
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      Dle dohody
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další
Pracovní náplň
  • Řízení, obsluha a základní údržba speciálního kanalizačního vozu
  • Provozní činnost při odstraňování havárií na kanalizační síti

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny „C“
  • Průkaz profesní způsobilosti s platným školením
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Střední odborné vzdělání s výučním listem výhodou
  • Praxe výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný životopis elektronicky na email [email protected], nebo poštou na adresu: Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno