ŘIDIČ, OBSLUHA DOPRAVNÍCH A MECHANIZAČNÍCH PROSTŘEDKŮ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       ŘIDIČ, OBSLUHA DOPRAVNÍCH A MECHANIZAČNÍCH PROSTŘEDKŮ
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Kadaň, U Splitu 1641
PRACOVNÍ POMĚR:                     Hlavní pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Práce na plný úvazek
PRACOVNÍ DOBA:                       7.00 hod. – 15.00 hod. (+ pohotovost a případné přesčasy)
DATUM NÁSTUPU:                     3. 12. 2018
NÁSTUPNÍ MZDA:                      20 000,-Kč (po zkušební době navýšení) + možnost výplaty odměn + příplatek za řízení 1 500,- Kč/měs. + 13. a 14. mzda
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, možnost příplatků nad rámec Zákoníku práce, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, zdravotní volno, firemní vzdělávání, příspěvek na životní a penzijní připojištění;  preventivní lékařská péče; sociální benefity v celkové hodnotě 27 000,- Kč/rok

Pracovní náplň
  • Řízení a obsluha pracovních strojů a mechanismů (kolové rypadlo-nakladače (např. JCB3CX) a silničních motorových vozidel včetně speciálních

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • SOU s výučním listem
  • Strojní průkaz na kolové rypadlo-nakladače
  • Praxe v obsluze zemních strojů výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny C + platné profesní osvědčení + karta do digitálního tachografu výhodou
  • Max. zbývajících 10 bodů
  • Praxe v řízení nákladních vozidel výhodou
  • Strojní průkaz na pásová rýpadla výhodou
  • Zdravotní průkaz

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email [email protected], nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.

    Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.