Správa a údržba technologií a budov

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:        SPRÁVA A ÚDŽBA TECHNOLOGIÍ A BUDOV
SPOLEČNOST:                                Veolia Využití odpadů ČR
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Kladno
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                       Ihned
BENEFITY:                                       Dovolená nad rámec Zákoníku práce, vzdělávací a jazykové kurzy;  nadstandardní preventivní péče; slevy na                                                                   dopravu, cestování,  volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.

Pracovní náplň
  •  servis a údržba technologií pro zpracování odpadů a správa budov v rámci provozních areálů
  •  podpora pro zajištění chodu areálů pro nakládání a zpracování odpadů a druhotných surovin
  •  zajištění, organizace a řízení evidence budov a technologií a zajištění jejich řádného chodu
  •  zajišťování licencí, koncesí, povolení k provozu, kalibrací, kolaudace, hlášení a všech případných dalších legislativních požadavků pro technologie a budovy
  •  řízení, plánování, příprava, realizace a kontrola zajištění provozu zařízení, provozu techniky a budov a údržby a servisu v provozovnách společnosti
  •  dohlíží na plánování a vykazování servisu a údržby
  •  spolupráce při obnově a rozšíření vybavenosti provozních areálů a technologií

Požadujeme
  •  SŠ technického směru (zaměření stavební nebo strojní), výhodou znalost odpadového hospodářství
  •  Praxe v oboru min. 2 roky
  • Znalost dalších prací při údržbě, servisu techniky (ne vozového parku) a správě budov výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • ŘP, skup. B.
  • Aj, základní znalost

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email: jana.jonasova@veolia.com.