STROJNÍK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       STROJNÍK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ
SPOLEČNOST:                                Veolia Energie MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, s.r.o. (Region Čechy)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Mariánské Lázně
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu učitou/neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                       Ihned
BENEFITY:                                       Cafeterie; příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec Zákoníku práce a další osobní volno; podpora vzdělávacích a jazykových kurzů; firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Obsluha kotlů III. třídy na zemní plyn a mazut, obsluha kotle III. třídy na biomasu
  • Obsluha dalších souvisejících zařízení a provozů (turbín,úpravny vody,palivové hospodářství ...)
  • Drobné opravy pro zajištění plynulého provozu
  • Administrativní práce související s denním provozem (provozní záznamy ... )
  • ​Účast na školeních

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  •  Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody vyplývající z vnitřního předpisu
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • SŠ, popř. SOU - obor elektro nebo strojírenství
  • Bydliště v blízkém okolí Mariánských Lázní
  • Topičský , strojnický průkaz, vyhl. 50/par. 6 - výhodou
  • Časová a pracovní flexibilita

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 10.12.2017 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
     Veolia Energie ČR, a.s. Region Čechy
    Zuzana Bastinová
    Florentinum, recepce C
    Na Florenci 2116/15
    110 00 Praha 1