STROJNÍK VHZ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      STROJNÍK VHZ
SPOLEČNOST:                               1. SčV, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Čelákovice, čistírna odpadních vod /ČOV/
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na zkrácený úvazek 0,75 – dle harmonogramu /směny 11,5 hod, měsíční nepravidelnost kvůli zastupování nemoci, dovolených stávající obsluhy ČOV/
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení nebo změna na neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                     leden 2019 nebo dle dohody
BENEFITY:                                      týden dovolené navíc, stravenky, příspěven na penzijní připojištění
Pracovní náplň

- obsluha a údržba objektů a technologických zařízení ČOV Čelákovice

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Zaručená měsíční mzda 18 000 Kč /14000 Kč na zkr. úvazek/
  • plus 10 % prémie , příplatky za ztížené prostředí , za soboty a neděle
  • Nadstandartní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

Požadujeme
  • Vyučen nebo SŠ – technický obor výhodou
  • Znalost prací v údržbě výhodou
  • ŘP skup. B / není podmínkou/
  • Flexibilita a zodpovědnost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosíme, předejte nebo pošlete svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na
e-mail: bmuskova@1scv.cz nebo poštou na adresu: 1. SčV, a.s., Novohospodská 93, 261 01 Příbram IX nebo volejte pro další informace na telefonní číslo 326996804 – pan Janík