TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA PŘI REALIZACI VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA PŘI REALIZACI VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Most – Chanov, Chanovská 1095
PRACOVNÍ POMĚR:                     Trvalý pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Práce na plný úvazek
PRACOVNÍ DOBA:                       7.00 hod. – 15.00 hod.
DATUM NÁSTUPU:                     dohodou
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, firemní vzdělávání, příspěvek na životní/penzijní připojištění; preventivní
lékařská péče; zdravotní volno, 13. a 14. mzda, sociální benefity v hodnotě 27 000,- Kč/rok
Pracovní náplň
  • Zajištění technického dozoru investora při realizaci vodohospodářských staveb

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Dobré finanční ohodnocení

Požadujeme
  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • Dispozice a schopnost pracovat aktivně a samostatně v týmu
  • Praxe v oblasti stavebnictví vítána, výhodou jsou zkušenosti s řízením realizace staveb nebo s výkonem inženýrské činnosti při provádění staveb
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC (Microsoft Office, znalost programu KROS výhodou)
  • Zodpovědnost, flexibilita

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na e-mail dagmar.machova@scvk.cz, nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.