TECHNIK KONTROLY JAKOSTI

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNIK KONTROLY JAKOSTI
SPOLEČNOST:                               AmpluServis, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Ostrava
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                     1.3.2018 nebo dle dohody
BENEFITY:                                      Výhody dle platné Kolektivní smlouvy, benefity a slevy u vybraných dodavatelů, firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Provádění vstupní a výstupní kontroly opravovaného strojního zařízení
  • Provádění rozměrové kontroly výrobků
  • Zpracování technologických postupů oprav a jejich vyhodnocování
  • Návrh a řešení způsobu provedení opravy strojních zařízení
  • Účast na přejímce zařízení a dodávek do oprav
  • Vypracování nálezových zpráv a zpráv o provedených opravách
  • Řešení poruch strojního zařízení a jejich odstraňování
  • Zpracování cenových nabídek na opravy strojního zařízení

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy

Požadujeme

  • ÚS vzdělání technického zaměření
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, organizační schopnosti, dobré technické znalosti
  • Praxe v oboru výhodou

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 21.02.2018 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    AmpluServis, a.s.,
    Ekonomicko-správní útvar,
    Anna Kouřilová
    Ul. Elektrárenská 5558,
    709 74 Ostrava.