TECHNIK LABORATOŘE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNIK LABORATOŘE
SPOLEČNOST:                               Pražské vodovody a kanalizace, a.s
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Útvar kontroly kvality vody - Oddělení laboratorní kontroly Praha, Dykova 3, 101 00 Praha 10
PRACOVNÍ POMĚR:                     Hlavní pracovní poměr
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
PRACOVNÍ DOBA:                       7.00 hod. – 15.00 hod.
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec Zákoníku práce, příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní preventivní péče; volný čas u vybraných dodavatelů; firemní akce a další

Pracovní náplň
  • laboratorní analýzy – základní chemický rozbor vody
  • zajišťování kvality výsledků, dodržování praxe akreditované laboratoře dle ČSN EN ISO/IEC 17 025
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Dva týdny dovolené navíc
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • VŠ nebo SŠ odborné vzdělání v oboru chemie, příp. zdravotnictví - zdravotní nebo farmaceutický laborant
  • praxe v laboratoři výhodou - schopnost precizního a svědomitého provádění laboratorních analýz
  • uživatelská znalost PC (MS Office), znalost SW Labsystém výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis do 15. prosince 2018 na email: veronika.tomi@pvk.cz