TECHNIK ŘIZENÍ DISTRIBUCE

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       TECHNIK ŘIZENÍ DISTRIBUCE
SPOLEČNOST:                                Veolia Energie ČR, a.s. (Region Čechy)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Praha
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek
DATUM NÁSTUPU:                      Ihned
BENEFITY:                                       Cafeterie; příspěvky na děti; příspěvek na stravování/stravenky; dovolená nad rámec ZP a další osobní volno; podpora vzdělávacích a jazykových kurzů; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce,.a další
Pracovní náplň
  • Měsíční a roční kontrola odečtů energií a uzávěrkových sestav pro fakturaci
  • Zpracování tepelných bilancí a vyhodnocení účinností zdrojů přidělených zakázek
  • Spolupráce s technickým a provozním útvarem při přípravě opatření pro zajištění optimálních provozních a ekonomických výsledků
  • Tvorba, aktualizace a doplňování plánu výroby a prodejů pro přidělené zdroje
  • Agenda spojená se vstupními energiemi (zasmluvnění nových odběrných míst, kontrola fakturace …)
  • Odpovědnost za vedení skladového hospodářství paliv

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Práci pro předního českého výrobce a dodavatele tepla
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy/cílové/roční odměny
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Orientace v oboru teplárenství / energetika
  • Praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobrá znalost práce s PC ( Excel, Word)
  • Znalost AJ výhodou
  • ​Výborné komunikační a organizační schopnosti

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
    Mgr. Zuzana Bastinová
    Florentinum, recepce C
    Na Florenci 2116/15
    110 00 Praha 1