TECHNIK ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       TECHNIK ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
SPOLEČNOST:                                Veolia Energie ČR, a.s. (Region Severní Morava)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Ostrava - Závod Elektrárna Třebovice
PRACOVNÍ POMĚR:                      Práce na plný úvazek, jednosměnný provoz - pružná pracovní doba
SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
DATUM NÁSTUPU:                      Ihned nebo dle dohody
BENEFITY:                                       Výhody dle platné Kolektivní smlouvy; benefity a slevy u vybraných dodavatelů; firemní akce a další.
Pracovní náplň
  • Vedení potřebné evidence a dokumentace v oblasti odpadového hospodářství a ochrany ovzduší
  • Vedení potřebné evidence a dokumentace ve vykazování a ověřování množství emisí skleníkových plynů
  • Aktualizace a vyhodnocování plnění podmínek integrovaného povolení Elektrárny Třebovice
  • Účast na kontrolách vnitřních a vnějších kontrolních orgánů, auditech v oblasti životního prostředí
  • Provádění pravidelných školení v oblasti životního prostředí
  • Spolupráce v oblasti životního prostředí v rámci skupiny Veolia Energie ČR, a.s

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti, jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • VŠ – Ochrana životního prostředí, environmentální inženýrství, praxe minimálně 2 roky
  • Aktivní znalost práce na PC (především MS Office)
  • Povědomí o systému řízení dle ČSN EN ISO 14001 výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu přijmout zodpovědnost
  • Dobrou pracovní morálku
  • Samostatnost a spolehlivost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete, prosím, svůj aktuální strukturovaný profesní životopis doplněný motivačním dopisem do 31.8.2017 elektronicky na tomto odkazu nebo na adresu:
    Veolia Energie ČR, a.s.
    Region Severní Morava
    Útvar personálního náměstka
    Jana Kozubková
    Elektrárenská 5562/17, Ostrava-Třebovice, 709 74
    email: [email protected]