TECHNOLOG DISTRIBUČNÍ SÍTĚ PITNÉ VODY

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      TECHNOLOG DISTRIBUČNÍ SÍTĚ PITNÉ VODY
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Teplice, Školní 14
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Trvalý pracovní úvazek
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní/penzijní připojištění;  preventivní péče;

Pracovní náplň
  • Rozhodování a odpovědnosti za technologické zásahy v distribuční síti
  • Spolupráce při zprovoznění nových či rekonstruovaných řadů
  • Zodpovědnost za nápravná opatření v distribuční síti za účelem dodržení platných legislativních i ve společnosti daných vnitro organizačních předpisů
  • Sledování procesů a změn v kvalitě vody v síti

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Dobrý kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Požadujeme
  • VŠ vzdělání technického směru (chemický nebo stavební obor)
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word)
  • Komunikační schopnosti, dobrý písemný projev
  • Zodpovědnost a flexibilita
  • Odolnost vůči mentální zátěži
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost anglického jazyka vítána
  • Vyjednávací schopnosti

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email dagmar.machova@scvk.cz, nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.