VEDOUCÍ DOPRAVY A ÚDRŽBY

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      VEDOUCÍ DOPRAVY A ÚDRŽBY
SPOLEČNOST:                               Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Turnov, Kotlerovo nábřeží 2216
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Trvalý pracovní poměr
PRACOVNÍ DOBA:                        7.00 hod. – 15.00 hod.
DATUM NÁSTUPU:                     1. 11. 2018
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, zdravotní volno, firemní vzdělávání, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, 13. a 14. mzda, sociální benefity v hodnotě 27 000,- Kč/rok
Pracovní náplň
  • Zabezpečení všech činností v oblasti správy dopravních a mechanizačních prostředků – řízení práce dopravních prostředků, strojů a mechanizmů, vyhodnocování provozu vozidel
  • Zajišťování provozuschopnosti
    • strojních a technologických zařízení
    • elektro, měření a regulace, ASŘ
  • Zajištění preventivní údržby a preventivních kontrol zařízení a včasné odstraňování závad
  • Zajištění oprav na infrastrukturálním a provozním majetku
  • Zajištění podkladů k požadavkům na nákup materiálu, strojů a zařízení, potřebných pro bezvadný chod svěřených útvarů
  • Vedení kolektivu pracovníků údržby a pracovníků dopravy
  • Správa dokumentace, evidence v informačním systému

Nabízíme
  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • ÚSO, technický obor – výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz
  • Znalost aktuálních legislativních norem a vyhlášek ve vztahu k vykonávaným činnostem
  • Organizační a komunikační schopnosti, schopnost týmové práce
  • Zodpovědnost a flexibilita

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální profesní životopis elektronicky na email dagmar.machova@scvk.cz, nebo poštou na adresu: Severočeské vodovody a kanalizace a.s., personální útvar, Přítkovská 1689, 415 50 Teplice.

    Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.