VEDOUCÍ ODD. LOGISTIKY A SPRÁVY VOZOVÉHO PARKU

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      VEDOUCÍ ODD. LOGISTIKY A SPRÁVY VOZOVÉHO PARKU
SPOLEČNOST:                               Veolia Využití odpadů ČR, s.r.o.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Kladno, Buštěhradská 998, Kladno
PRACOVNÍ POMĚR:                     Hlavní pracovní poměr
PRACOVNÍ DOBA:                        8,5 hodinový úvazek
DATUM NÁSTUPU:                      Ihned
Pracovní náplň
  • zajištění vybudování funkčního odd. logistiky pro přepravu zakázek v odpadovém hospodářství
  • zajištění, organizace a dispečink provozu vozového parku a zajištění přepravy i externími dopravci
  • přebírání a zajištění nových zakázek od obchodního oddělení
  • spolupráce při zajišťování licencí, koncesí, povolení k provozu, kalibrací, tachografů, evidence mýtného, ADR přepravy, kolaudace, hlášení emisí a všech případných dalších legislativních požadavků
  • řízení, plánování, příprava, realizace a kontrola zajištění provozu mobilních zařízení, přepravy, provozu techniky a údržby a servisu vozového parku a zázemí
  • dohlíží na plánování a vykazování zakázek
  • příprava podkladů pro zadávání jízd a plánu tras a spolupráce při zajištění dokladů při nakládání s odpady
  • spolupráce při řešení reklamací klientů
  • spolupráce při obnově a rozšíření vybavenosti vozového parku

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající platové ohodnocení

Požadujeme
  • VŠ nebo SŠ technického směru (zaměření dopravní), výhodou znalost odpadového hospodářství
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Znalost dalších prací v údržbě a servisu vozového parku výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC
  • ŘP, skup. B., výhodou skup. C