ZÁMEČNÍK - OPRAVÁŘ STROJŮ

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      ZÁMEČNÍK - OPRAVÁŘ STROJŮ
SPOLEČNOST:                               Česká voda – Czech Water, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Praha – Ústřední čistírna odpadních vod
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                     možný ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, profesní vzdělávání; příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní závodní lékařská péče
Pracovní náplň
  • mechanické, svářečské a opravárenské práce na technologii čistíren odpadních vod

Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (k základní mzdě prémie 20%+ 13. a 14. plat)
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • Praxe posledních 5 let v podobném oboru podmínkou
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Svářečský průkaz - alespoň ZK 111 a ZK 311
  • Dobrý zdravotní stav a spolehlivost

    Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email [email protected] ,  tel.724 369 593.