Provozní zámečník

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:      PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK
SPOLEČNOST:                               Česká voda – Czech Water, a.s.
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Teplice
PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek
SMLUVNÍ VZTAH:                        Smlouva na dobu neurčitou
DATUM NÁSTUPU:                     ihned
BENEFITY:                                      příspěvek na stravování/stravenky, týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, profesní vzdělávání; příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní závodní lékařská péče

Pracovní náplň
  • Zámečnické práce
  • Opravy technologických celků

Nabízíme
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Jistotu a stabilitu velké firmy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
  • Vzdělání střední odborné
  • Praxe v oboru podmínkou
  • Řidičské oprávnění skup. B
  • Svářečský průkaz – alespoň ZK 111 a ZK 311
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný profesní životopis na email petr.stary@cvcw.cz.