Aktuality

aktuality
Dceřiná společnost skupiny Veolia Energie zvítězila v dalším tendru na dodávky elektřiny. V příštím roce tak zajistí elektrickou energii pro 529 železničních nádraží a dalších objektů v celkovém ročním objemu 280 milionů korun.
aktuality
Ondřej Beneš, technický a obchodní ředitel VODA, VEOLIA ČR
Přečtěte si rozhovor s Petrem Mrkosem, generálním ředitelem Pražských vodovodů a kanalizací a.s.
aktuality
Dobrodruh a cestovatel Jakub Vágner natočil unikátní dokument z Amazonie o posledních divokých kmenech, žijících podle tradičních zvyklostí v souladu s pralesem.
Společnost AmpluServis ze skupiny Veolia si připomíná 25 let od svého vzniku. Vybudovala si silné postavení odborníka na výstavby, rekonstrukce a opravy elektrárenských a teplárenských zařízení v rámci celé ČR. Podílela se například na ekologizaci tepláren v Karviné, v Přerově či v Olomouci a stavěla kogenerační jednotky v Praze. Zaměstnává 150 lidí a dosahuje obratu kolem 450 milionů korun.
aktuality
Na apríl připadá Mezinárodní den ptactva a my jsme tak přivítali menší zahraniční návštěvu, která na naše území prošla i bez negativního testu a povinné karantény. Na komín teplárny Veolia Energie v Mariánských lázních se již potřetí vrátil pár sokolů stěhovavých, kde jak doufáme, opět vyvede na svět mláďata. Poprvé se tak k naší velké radosti stalo před dvěma lety.
aktuality
V Moravskoslezském kraji s přispěním společnosti Veolia Energie vzniklo další očkovací centrum. Díky spolupráci města Kravaře, kraje, Slezské nemocnice v Opavě a společnosti Veolia začaly 30. března sloužit prostory zámku v Kravařích jako očkovací místo pro obyvatele Opavska.
aktuality
Vodní audit je komplexní analýzou vodního hospodářství daného podniku. Zabývá se jak primárními zdroji vody a využíváním vody v celém výrobním procesu, tak i nakládáním s vodami odpadními.
Přední automobilka Renault, skupina Veolia a chemický koncern Solvay oznámily evropskou spolupráci v oblasti recyklace kovového obsahu baterií elektrických vozidel v uzavřeném cyklu.