Aktuality

aktuality
Praha, 18. května 2022 – Zástupci Psychiatrické nemocnice Bohnice a konsorcia společností Veolia Energie ČR a D-energy podepsali smlouvu na poskytování energetických služeb se zaručenou úsporou (EPC). Garantovaná úspora v rámci projektu činí více než 30 procent původní spotřeby. Náklady na realizaci projektu dosahují částky téměř 490 milionů Kč bez DPH, jedná se tak o dosud největší podepsaný projekt EPC v České republice.
aktuality
Jeden ze čtyř křišťálových komínů za nejlepší teplárenské projekty uplynulého roku získala společnost Veolia Energie. Teplárenské sdružení České republiky ocenilo její dokončenou rekonstrukci parovodů na efektivnější horkovody v Přerově. Tento projekt významně přispěl ke zlepšování životního prostředí.
Nadační fond Veolia schválil v rámci svého nejstaršího grantového programu podporu pro 11 malých a drobných podnikatelů. Práci tak nově získá 12 osob, z toho jedna zdravotně znevýhodněná. Mezi schválené projekty byla na letošním prvním zasedání ve čtvrtek 7. dubna rozdělena částka 717 800 Kč.
aktuality
Zvýšit schopnosti vojáků Aktivní zálohy Krajského vojenského velitelství Ostrava a připravit se na současné hrozby, to jsou hlavní důvody nového typu výcviku, který absolvovali velitelé ostravské jednotky ve dnech 28. až 31. března 2022 v areálu Elektrárny Třebovice společnosti Veolia. Jednalo se o dlouhodobě plánované cvičení pod názvem CQB – Close Quarter Battle, odložené kvůli šíření nemoci COVID-19.
aktuality
Skupina Veolia splnila všechny nezbytné podmínky a dokončuje akvizici Suezu.
aktuality
Přinášíme vám aktuální informace od našich kolegů z Ukrajiny pohledem jejich ředitele Matthiase Vogela.
aktuality
aktuality
Poblíž Kolína vznikne nový rezidenční projekt, který je výjimečný nejen způsobem výstavby pomocí modulárních dílů z recyklovaných materiálů, ale i komplexností a variabilitou udržitelných energetických řešení, které zde Veolia instaluje.