Aktuality

aktuality
I letos si převzalo 7 dětí/souborů prestižní cenu Zlatý oříšek 2020, a to společně s finanční odměnou 20 000 Kč. Tradičním hlavním partnerem soutěže byla společnost Veolia spolu s Nadačním fondem Veolia
aktuality
Požár v kolínské elektrárně byl v závěru roku 2020 zatěžkávací zkouškou pro energetickou divizi skupiny Veolia. O tom, jak se ji díky připravenosti a zkušenostem silné nadnárodní společnosti podařilo zvládnout a domácnosti napojené na centrální zásobování teplem si mohly užít závěr roku v teple a komfortu, jsme si povídali s Martinem Brůhou, ředitelem regionu Čechy ze skupiny Veolia Energie.
aktuality
I v letošním roce pokračuje naše spolupráce se dvěma úspěšnými sportovci, kteří závodí pod značkou Veolia. Ondřej Synek a Martin Fuksa se, i přes přísná opatření s mnoha zákazy souvisejícími s koronavirovou pandemií, intenzivně připravují na Letní olympijské hry v Tokiu. Přinášíme vám tak aktuální zprávy od Ondřeje Synka, který se na olympiádu připravuje v italských horách.
aktuality
Nové technické vybavení pomůže klientkám azylového domu.
aktuality
Společnost Veolia Energie ČR úspěšně prošla certifikačním auditem protikorupčního managementu AbMS ISO 37001. Stala se tak druhou firmou v České republice, která tento certifikát získala prostřednictvím certifikační autority Bureau Veritas. První společností, která certifikát získala, byly Pražské vodovody a kanalizace, které také patří do skupiny Veolia. Na certifikaci dle normy ISO 37001 se připravují další společnosti ze skupiny Veolia, a to Moravská vodárenská, a.s., Královéhradecká provozní, a.s. a Středočeské vodárny, a.s.
aktuality
Požár v kolínské elektrárně byl zatěžkávací zkouškou pro energetickou divizi skupiny Veolia. Díky připravenosti a zkušenostem silné nadnárodní společnosti se ji podařilo zvládnout a domácnosti napojené na centrální zásobování teplem si užívaly závěr roku v teple a komfortu.
aktuality
Veolia Energie uspořádala pro děti svých zaměstnanců výtvarnou soutěž nazvanou Vánoce jako malované. Jejím cílem bylo potěšit seniory na Ostravsku. Vánoční obrázky od dětí dostávají v těchto dnech senioři prostřednictvím Charity Ostrava. Dvacítku výtvorů ocení společnost Veolia tabletem.
aktuality
Moravskoslezský kraj je na uhlí závislejší mnohem více než zbytek republiky, a proto si nechal zpracovat vlastní dopadovou studii, zda se bez něj obejde. Ukázala, že to půjde. Zástupci společností Liberty Ostrava, Třineckých železáren a Veolia Energie ČR, kteří jsou největšími odběrateli uhlí v regionu, potvrdili, že zahájili kroky potřebné k tomu, aby mohli přestat využívat uhlí co nejdříve.
aktuality
Společnost Veolia Energie ČR dokončila ve své Teplárně Přerov montáž nové kogenerační jednotky, která bude vyrábět elektřinu pro teplárnu a teplo pro město. Je to efektivní a ekologicky šetrný způsob výroby energie, kterým teplárna udělala další krok v procesu modernizace a nahrazení uhlí čistšími palivy.