Aktuality

aktuality
Dvě společnosti ze skupiny Veolia, Středočeské vodárny a Královéhradecká provozní, nabízejí bývalým zaměstnancům , kteří jsou již v seniorském věku, nákup a dovoz potravin, hygienických potřeb a léků.
aktuality
Jak se koronavirus promítá do provozu? Je pitná voda v ohrožení ? Odpovídá Petr Mrkos, generální ředitel společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK).
aktuality
Skupina Veolia Energie ČR musí ochránit nejen své zaměstnance, ale také zajistit plynulost dodávek tepla pro nemocnice, úřady, školy, firmy a obyvatele. Proto v minulých dnech spustila preventivní opatření v souladu s vlastní interní směrnicí "Epidemický plán" řešící preventivní i krizová opatření pro případ vyhlášení krizového stavu.
aktuality
Přijďte se podívat na naše nové produktové portfolio chytrých řešení a chytrých technologií z oblastí úspory energií, využití moderních zdrojů energií, digitalizace, automatizace, elektromobility.

aktuality
S Ondřejem Synkem jsme si povídali o sportovních začátcích, o touze vyhrát olympiádu i o tom, jak vede své děti ke sportu.
aktuality
Moravská vodárenská ze skupiny Veolia modernizovala úpravnu vody v Domašově nad Bystřicí.
aktuality
Výjimečný houslový virtuóz a držitel mnoha ocenění, 14 letý Roman Červinka, který je i nejmladším studentem Vídeňské univerzity, nadějná sportovkyně, mistryně světa v bikros racing ve své kategorii, 9 letá Štěpánka Fremlová nebo mimořádně talentovaná 13 letá baletka klasického baletu Daniela Valešová a dalších pět nejtalentovanějších dětí z České republiky zvítězily v 21. ročníku celostátní soutěže Zlatý oříšek. Společnost Veolia a Nadační fond Veolia byly tradičními hlavními partnery soutěže.
aktuality
Společenská angažovanost je vizitkou předních světových firem. Antoine Frérot, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Veolia je přesvědčen, že podniky jsou úspěšné tehdy, jsou-li prospěšné.
aktuality
Společnost Veolia dlouhodobě podporuje projekty v oblasti vědy, inovací a vzdělávání. Již poněkolikáté byla generálním partnerem soutěží pro rozvoj vědy a výzkumu Česká hlava a České hlavičky.