Aktuality

aktuality
Česká zemědělská univerzita v Praze bude spolupracovat se společností VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. Zavázala se k tomu v memorandu, které podepsal rektor ČZU profesor Petr Sklenička a Bohdan Soukup, zástupce společnosti VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
aktuality
5. června si připomínáme Světový den životního prostředí. Letošním tématem je přírodní rozmanitost. Tu podporujeme nejen v našich areálech, ale také pomocí projektu Nadačního fondu Veolia - Vraťme vodu přírodě.
aktuality
Češi očividně milují koupání ve vlastním bazénu. V ČR je dle dostupných statistik bazén na každé třetí zahradě u rodinného domu či chaty. Celkový počet bazénů, které jsou trvale umístěné na zahradách, se odhaduje až na 400 000. Sezona je nyní doslova v plném proudu, a pokud jste zatím nestihli napustit i svůj bazén, možná jste přemýšleli, jak si s tím poradit co nejlépe.
aktuality
Dorazili jsme do finále našeho maratonu předávání darů klíčovým zdravotnickým zařízením.
aktuality
Teplárna Veolia Energie v Mariánských Lázních slaví další úspěch v oblasti podpory přírodní rozmanitosti. Na teplárenském komíně se už podruhé uhnízdil párek sokolů a mají, jak potvrdil ornitolog, dvě mláďata.
aktuality
Společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., která zásobuje pitnou vodou velkou část Olomouckého kraje, se také připojila k pomoci v této nelehké době a věnovala finanční dar v hodnotě 100 000 Kč infekčnímu oddělení Nemocnice Prostějov, které jako jediné v Olomouckém kraji přijímá pacienty s těžším průběhem nákazy COVID-19.
aktuality
Na dětská oddělení fakultních nemocnic v Motole a na Vinohradech jsme doručili několik krabic plných našich kreativních setů, které pomohou hospitalizovaným dětem trávit dlouhé chvíle v nemocnici.
aktuality
Známý šéfkuchař a také náš ambasador Jan Punčochář nám poslal rychlý recept na krémovou polévku z medvědího česneku a špenátu. Zrovna dnes na Zelený čtvrtek se tento recept dokonale hodí.
aktuality
Veolia, ve spolupráci se společností Pražské vodovody a kanalizace, denně rozveze přes dvě stě obědů zdarma seniorům a do různých zdravotnických zařízení.