Aktuality

Pražské vodovody a kanalizace začaly k vyhledávání skrytých úniků z vodovodní sítě používat unikátní technologii – satelitní dálkový průzkum Země. Pracuje na stejném principu jako při hledání vody na Marsu.
aktuality
Jakub Vágner si pro svůj další díl svého internetového seriálu „S Jakubem v přírodě“ vybral téma vody. Průvodcem, během jeho putování cestou vody, byl náš kolega Václav Jásek.
aktuality
Vozový park PVK ze skupiny Veolia se rozšířil o recyklační vůz na vysokotlaký proplach a čištění kanalizace Kaiser ECO na podvozku Scania s pohonem na bioCNG. V této kategorii se jedná vůbec o první vůz ve střední Evropě na tento pohon.
aktuality
Veolia Smart Systems, nejmladší dceřiná společnost skupiny Veolia, má nové webové stránky.
aktuality
Do dvaceti let bude každá pátá země trpět vážným nedostatkem vody v důsledku klimatických změn. Kromě snižování spotřeby již existují i další řešení, jak této situaci čelit, například čištění a opětovné využití odpadních vod.
aktuality
Česká zemědělská univerzita v Praze bude spolupracovat se společností VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. Zavázala se k tomu v memorandu, které podepsal rektor ČZU profesor Petr Sklenička a Bohdan Soukup, zástupce společnosti VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
aktuality
5. června si připomínáme Světový den životního prostředí. Letošním tématem je přírodní rozmanitost. Tu podporujeme nejen v našich areálech, ale také pomocí projektu Nadačního fondu Veolia - Vraťme vodu přírodě.
aktuality
Češi očividně milují koupání ve vlastním bazénu. V ČR je dle dostupných statistik bazén na každé třetí zahradě u rodinného domu či chaty. Celkový počet bazénů, které jsou trvale umístěné na zahradách, se odhaduje až na 400 000. Sezona je nyní doslova v plném proudu, a pokud jste zatím nestihli napustit i svůj bazén, možná jste přemýšleli, jak si s tím poradit co nejlépe.
aktuality
Dorazili jsme do finále našeho maratonu předávání darů klíčovým zdravotnickým zařízením.