Získali jsme ocenění za nejlepší zprávu o CSR aktivitách

V rámci 16. ročníku soutěže Deloitte Green Frog Award byla naše CSR zpráva vyhodnocena jako nejlepší zpráva o udržitelnosti v České republice.

zleva Gábina Labíková - Senior Marketing and CSR Coordinator, Deloitte; Tereza Karbanová - Manažerka CSR, Veolia; Lenka Neuvirtová -Ředitelka v oddělení auditu, Deloitte.
Rozhodla o tom nezávislá porota složená z předních odborníků na trvale udržitelný rozvoj a CSR. Společnost Deloitte uděluje cenu za nejlepší nefinanční zprávu o trvalé udržitelnosti firmám působícím ve střední Evropě již od roku 2000. 

Naše CSR zpráva postupuje do regionálního kola a bude bojovat o hlavní ocenění Green Frog Award ve střední Evropě. 

„Odborná porota u zprávy o společensky odpovědných aktivitách společnosti Veolia ocenila zejména to, že má jasnou a srozumitelnou strategii, zakládá se na jasně nastavené a definované měřitelnosti sledovaných ukazatelů a propojuje jednotlivé finanční a nefinanční údaje. Report porotu zaujal i svým velmi pěkným grafickým zpracováním,“ uvedla Lenka Neuvirtová, ředitelka v oddělení auditu společnosti Deloitte, která vede iniciativu zaměřenou na trvale udržitelný rozvoj.

Více informací naleznete na www.deloitte.com/cz/cs.