Dodávky tepla, chladu a elektřiny

Komerční sféra

Máte v plánu vybudovat developerský projekt, stavíte obchodní centrum nebo provozujete kancelářské budovy? Hledáte spolehlivého dodavatele tepla, chladu a elektřiny? Využijte nabídky společnosti Veolia. 

Naše řešení 

Našim partnerům z řad developerů, obchodních center a provozovatelů kancelářských budov nabízíme komplexní energetické služby. Tím z nich snímáme břemeno činností, které přímo nesouvisí s jejich předmětem činnosti a přebíráme starost o komfort a bezpečnost všech uživatelů námi spravovaných budov. 
Garantujeme optimální řízení energetické spotřeby a spolehlivé dodávky všech energií (teplo, elektřina, chlad, pára, vakuum atd.) a nabízíme řešení pro udržitelná obchodní centra a kanceláře

Výhody pro naše zákazníky     

  • Vždy usilujeme o optimální fungování technického vybavení budov s cílem snížit spotřebu energií a tím i provozní náklady. 
  • Naše řešení jsou šetrná k životnímu prostředí, plně v souladu se závazkem skupiny Veolia pečovat o světové zdroje.
  • Součástí dodávek tepla, chladu nebo elektřiny mohou být i vlastní inovativní a chytrá řešení s konkrétními přínosy – například dálkové denní odečty energií nebo garantovanou úsporu nákladů na energie.

Máte zájem o toto řešení?