Dobíjecí stanice

Udržitelné obchodní centrum / Udržitelná kancelář

Elektromobilita v současnosti představuje naději na udržitelnější dopravu, neprodukuje totiž primární emise. Pro skupinu Veolia v České republice představuje udržitelné fungování společnosti maximální prioritou a proto se soustředí i na inovace v rámci dopravy. 
 

Naše řešení 

Chcete přispět k udržitelnému rozvoji a odlišit se tak od konkurence? Chcete nabídnout svým zákazníkům bonus navíc? S naší nabídkou dobíjecích stanic je to snadné. Zahrnuje řešení pro rodinné domy i nákupní centra - s možností instalace na vaše náklady či jen poskytnout místo pro veřejnou dobíjecí stanici. 

Nabízíme 3 typy dobíjecích stanic: 

  • Rychlonabíjecí (pro 2 automobily), pro venkovní umístění, max. výkon 50 kW, rychlé nabití do 1 hodiny (z 0 na 80 % za 30 minut)
  • Stojanová (pro 2 automobily), pro venkovní umístění, výkon 2 x 22 kW, dobíjení cca 4 hodiny dle typu vozu 
  • Nástěnná (wallbox), pro kryté prostory, výkon až 22 kW, doba nabíjení v řádu několika hodin, až 10x rychleji než pomocí běžné zásuvky

Výhody pro naše zákazníky 

  • Řešení na míru: chcete si zřídit dobíjecí stanici u hotelu, restaurace, obchodní centra nebo u Vás doma? Žádný problém. Řešení Vám ušijeme na míru. 
  • Flexibilní obchodní modely: plánujete nabídnout zákazníkům dobíjení zdarma? Nebo chcete být součástí veřejné sítě dobíjecích stanic a poskytnout místo pro zřízení bez nutnosti platit vstupní investice? Záleží jen na vás, přizpůsobíme se vašim záměrům.  
  • Kompletní servis: poradíme s vhodným řešením, ověříme technickou dostupnost, vyřídíme nezbytná povolení a postaráme se o instalaci a následný provoz dobíjecí stanice.
  • Samozřejmostí je i transparentní účtování, bezkontaktní platba (platební kartou, aplikací Polyfazer nebo čipem), ovládání pomocí mobilu v aplikaci Polyfazer a dobíjení bez nutnosti platit měsíční nebo jiné fixní poplatky.

Mapa dobíjecích stanic se připravuje...

 

Máte zájem o toto řešení?