Dodávky tepla

Města a obce

Na českém trhu působíme již více než 25 let. Jako partner měst a obcí nabízíme řešení, která jsou komfortní pro občany, ohleduplná k životnímu prostředí a umožňují zákazníkům mít náklady za energii pod kontrolou. 

Naše řešení 

Dálkové teplo dodáváme do 578 387 domácností v Moravskoslezském, Olomouckém, Středočeském a Karlovarském kraji a v Praze. Ve městech, kde podnikáme, jsme schopni garantovat dlouhodobý vývoj cen tepla. Příjemně působící a k pobytu zvoucí veřejné budovy, stejně jako efektivní lokální služby – to jsou zlepšení, která přinášíme objektům státní správy i samosprávy, a přispíváme tak k pozitivnímu rozvoji vztahů s místními obyvateli. Dlouhodobě se snažíme být místním samosprávám spolehlivým partnerem, který jim nabízí inovativní a ekonomicky výhodná řešení od dodávek tepla, elektřiny a dalších energetických komodit přes úpravy energetických zařízení ve shodě s platnou legislativou až po kompletní správu energetických zařízení včetně výroby a dodávek energií.

Výhody pro naše zákazníky   

  • Dodávku tepla neustále hlídáme, případné poruchy a havárie řešíme okamžitě.
  • Teplo vyrábíme v bezpečné vzdálenosti a bezpečná je i dodávka koncovým zákazníkům.
  • Máme připravené záložní zdroje tepla, s námi máte jistotu nepřerušených dodávek.
  • Dálkové vytápění je komplexní služba, všechny starosti a povinnosti řešíme za vás. 
  • Nepřetržitý provoz našeho Zákaznického centra. Našim zákazníkům v celé České republice je k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce bezplatná zákaznická linka 800 800 860, kde jim školení operátoři call centra pomohou vyřešit v co nejkratší době technické problémy, fakturační dotazy nebo jiné požadavky.
  • Naše cena je konečná: zahrnuje veškeré náklady na dodávky tepla a teplé užitkové vody, a to včetně investic do obnovy zdrojů.
  • Naše smart technologie (odkaz na část smart město) přinášejí nejen komfort, ale i výraznou úsporu nákladů, jako např. chytrá regulace vytápění. 
  • Energetický management: od vyhodnocování spotřeb energetickým specialistou až po sledování spotřeb v reálném čase. Do systému energetického managementu napojíme měřiče tepla, plynu, vody a elektřiny a zákazník může komplexně sledovat a vyhodnocovat spotřebu ve svých objektech.
  • Zavádíme efektivní kombinovanou výrobu elektřiny a tepla, zvyšujeme podíl obnovitelných zdrojů energie, zejména biomasy, zlepšujeme energetickou účinnost.

Máte zájem o toto řešení?