Dodávky chladu a elektřiny

Průmysl

Jsme jeden z největších alternativních dodavatelů elektřiny, plynu a dalších průmyslových utilit v České republice. Na energetickém trhu působíme více než 15 let a dodali jsme již 20 TWh energií. Nabízíme příznivé ceny, produkty na míru, rychlá řešení požadavků, individuální přístup. 

Naše řešení 

Nabízíme dodávku a rozvod energií pro provoz a výrobu tepla , chladu, elektřiny, stlačeného vzduchu, páry, plynu a vody (odkaz).

Naše řešení zahrnuje:

  • vyhodnocení stávajícího způsobu výroby a distribuce energií a utilit u zákazníka z pohledu jejich efektivity, spolehlivosti a nákladovosti,
  • zpracování technického a ekonomického řešení vedoucího k optimalizaci stávajícího způsobu zajištění energií a utilit,
  • převzetí správy, výroby a rozvodu energií a utilit u zákazníka formou smlouvy o provozování s garancí spolehlivosti, efektivity a ceny dodávek, včetně zajištění údržby, revizí a dalších služeb nutných pro bezproblémovou funkčnost zařízení,
  • přehled o spotřebě energií a finanční nákladovosti,
  • profesionální technické poradenství a zajištění souladu s legislativou.

Výhody pro naše zákazníky 

Pro konečné zákazníky zajišťujeme maximální servis na trhu průmyslových utilit. Klademe velký důraz na cenovou úroveň dodávek a kvalitu služeb. 

V duchu strategie One Veolia nabízíme klientům komplexní a inovativní řešení a poskytujeme poradenství spojené s řízením spotřeby, technickými podmínkami připojení a dalšími aspekty, které v konečném důsledku ovlivňují konečné náklady. 

Naše řešení jsou šetrná k životnímu prostředí, plně v souladu se závazkem skupiny Veolia pečovat o světové zdroje. 

Ostatní (pára, stlačený vzduch)

Máte zájem o toto řešení?