Dodávky tepla

Průmysl

Poskytujeme služby průmyslovým zákazníkům ze všech oborů – od farmaceutických firem přes potravinářsko-zemědělský sektor až po automobilový průmysl. Ročně dodáváme více než 700 GWh tepelné energie pro více než 330 průmyslových zákazníků připojených k našim sítím dálkového tepla. 

Naše řešení 

Průmyslovým zákazníkům nabízíme:

  • vyhodnocení stávajícího způsobu výroby a distribuce tepla z pohledu jejich efektivity, spolehlivosti a nákladovosti,
  • zpracování technického a ekonomického řešení vedoucího k optimalizaci stávajícího způsobu zajištění dodávek tepla,
  • převzetí správy, výroby a rozvodu dodávek tepla formou smlouvy o provozování s garancí spolehlivosti, efektivity a ceny dodávek, včetně zajištění údržby, revizí a dalších služeb nutných pro bezproblémovou funkčnost zařízení,
  • přehled o spotřebě energií a finanční nákladovosti,
  • profesionální technické poradenství a zajištění souladu s legislativou.

 

Výhody pro naše zákazníky   

Nabízíme vám chytrá řešení přímo na míru vašeho podniku, prozákaznické obchodní modely a výhodné financování. Pomůžeme vám optimalizovat výrobu i spotřebu energií, snížit provozní náklady, využít inovativní ekologické technologie a přitom nebudete neplatit náklady na jejich pořízení.

Dbáme na ochranu životního prostředí: zavádíme efektivní kombinovanou výrobu elektřiny a tepla, zvyšujeme podíl obnovitelných zdrojů energie, zejména biomasy, zlepšujeme energetickou účinnost, snižujeme emise CO2.

Máte zájem o toto řešení?