Měření a regulace

Efektivní podnik

Měření a regulace představuje komplexní přístup, jehož cílem je zajistit efektivitu provozu, úsporu nákladů a uživatelský komfort. 

Naše řešení 

Nabízíme moderními systémy měření a regulace v několika různých podobách od měření a regulace samotných zdrojů tepla či chladu až po propracovaný systém řízení celé budovy. To zahrnuje ovládání koncových zařízení, jako jsou například otopná tělesa, podlahové vytápění, rekuperační jednotky, stínící technika či osvětlení.

Naše řešení zahrnuje kompletní dodávku: od počátečních konzultací, výpočtu tepelných ztrát a efektivního využití tepla, přípravy nabídky, projektové dokumentace včetně zajištění potřebných povolení až po samotnou realizaci systému měření a regulace a zajištění následného servisu a údržby. 

Výhody pro naše zákazníky 

  • Díky know-how a dlouholetým zkušenostem skupiny Veolia v oblasti regulační techniky vám zaručíme spolehlivost navrženého systému měření a regulace i výrazné úspory. Regulace vytápění vám může pomoci ušetřit až desítky procent nákladů na vytápění.
  • Dodáváme moderní systémy řízení budov, jejíž součástí je i prediktivní řízení výroby tepla. Ať už se jedná o výrobní halu či kancelářské prostory, náš systém vyhodnotí aktuální počasí, denní režim i požadavky zákazníka a nastaví optimální teplotu. 
  • Chytrý systém umí také automaticky vyvětrat a díky rekuperaci výrazně sníží tepelné ztráty. Rekuperační jednotky lze nastavit a regulovat na dálku, přes telefon či počítač. 

Máte zájem o toto řešení?