Průmyslová automatizace

Efektivní podnik

Přemýšlíte nad tím, jak využít průmyslovou automatizaci pro snížení nákladů? Hledáte možnosti, jak inovovat váš současný produkt? Právě to jsou výzvy pro náš vývojový tým. Dle konkrétního zadání zajistíme vývoj - ať už se jedná o nový typ žaluzií či nový způsob využití robotů. Projekty zpracujeme komplexně - včetně návrhu, uvedení do provozu, zaškolení personálu, zajištění servisu a technické  podpory.

Naše řešení 

Zaměřujeme se na automatizaci a optimalizaci průmyslových procesů, dodávky výrobků a řešení pro měření a regulaci, dále pak na vyšší produktivitu a úspory energie. Automatizaci výroby pro vás zajistíme od návrhu elektroprojektu přes aplikační a PLC software, montáž rozvaděčů, dodávku vlastního hardware, oživení, uvedení do provozu, zaškolení personálu, zajištění servisu až po technickou podporu.

Výhody pro naše zákazníky 

Nabízíme komplexní řešení, dlouholeté zkušenosti, špičkové znalosti, profesionální přístup. Garantujeme vysokou kvalitu prováděných prací i následné servisní podpory. S naším řešením ušetříte čas a podstatně zefektivníte výrobu. Máme řadu zákazníků v ČR i po celé Evropě. Naše nabídka v oblasti průmyslové automatizace je komplexní a zajímavá pro naše stávající i budoucí zákazníky.

 

Máte zájem o toto řešení?