VEOLIA JIŽ TRADIČNĚ PODPOŘILA ZAHÁJENÍ LÁZEŇSKÉ SEZONY V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Veolia Energie Mariánské Lázně je významným provozem Veolia Energie ČR v rámci Regionu Čechy, ale také dlouholetým podporovatelem kulturních i jiných akcí v tomto krásném lázeňském městě. Jednou z těch opravdu významných událostí je pro Veolii Zahájení lázeňské sezony, která se koná každoročně na začátku měsíce května, a je výjimečná svojí nepopsatelnou atmosférou.

Druhý květnový víkend přivítaly Mariánské Lázně již 206. lázeňskou sezonu, a představily tak každoroční symbolické poděkování nejen přírodním léčivým zdrojům. Na unikátnosti městu přidává prvenství v kombinaci všech čtyř přírodních léčivých zdrojů: přírodními minerálními vodami, rašelinou, vřídelním plynem a od loňska i léčbou pomocí klimatu. 

Veolia Energie Mariánské Lázně dodává do města ekologicky vyrobené teplo z místní biomasy a zemního plynu a v kogeneraci vyrobenou elektřinou a teplem pomocí parovodu zásobuje domácnosti, ale i lázeňské komplexy společnosti Léčebné Lázně Mariánské Lázně. Cílem této spolupráce je efektivní využívání energetické soustavy a zajištění, co nejčistšího městského ovzduší v rámci České republiky.