Společně dokážeme více

Odhodláni, s optimismem, společně! 

Ve Veolii je nás 220 000 resourcerů, kteří si přejí svět takový, jaký by mohl být, a jsme přesvědčeni, že dokážeme čelit výzvám ekologické transformace.

 

Film, který odráží to, kým jsme!

Banda dětí během dlouhých letních odpolední vymyslí plán, který se na první pohled zdá úplně šílený. Tuhle partu nezdolných optimistů, kteří se nikdy nevzdávají, všechno dělají společně a překonají každou výzvu, zkrátka nic nezastaví. Jsou přesně takoví jako my, resourceři Veolie po celém světě, kterým tento postoj umožňuje překonávat výzvy ekologické transformace.

 

Poznejte naše resourcery

Ve Francii, Španělsku, Německu a brzy v celém zbytku světa poznávejte resourcery Veolie: optimističtí, odhodlaní a vždy společně – na cestě za ekologickou transformací je nic nezastaví. Poslechněte si, co říkají o svých projektech.

Německo – závod BS|ENERGY

„Naše ambice? Pomáhat městům a obcím v ekologické transformaci jejich energetického mixu.“

Viktor, projektový koordinátor

 

Poznejte další resourcery 
 

Francie – závod Cedilor
„Náš cíl? Aby byla elektromobilita ještě udržitelnější.“
Španělsko – na břehu řeky Llobregat
„Naše výzva? Zvyšovat dostupnost vodních zdrojů.“

„Magazín Fisheye zaměřený na současnou fotografii vždy podporoval mladé autory. Věříme, že jejich autenticita přináší nový pohled na svět. Na výzvu Veolie jsme tak dali dohromady slibné dvojice redaktorů a fotografů, kteří sledují práci lidí, již dnes a denně prokazují, že společně dokážeme více. Naši kreativci, které charakterizuje odvážný pohled a neutuchající zvídavost, se vydali do terénu, aby zdokumentovali boj, jejž resourceři každodenně svádí ve prospěch ekologické transformace.“

Benoit Baume – zakladatel Fisheye

Řešení, díky nimž společně dokážeme více

Na tranzici už je pozdě. Veolia každodenně pracuje na ekologické transformaci.