Česká republika

Vážení návštěvníci, od 21. března 2022 jsou aktivity odpadového hospodářství provozovány skupinou Veolia. Suez bude v České republice nadále poskytovat vodohospodářské služby beze změny. Níže naleznete detailní informace o působení společností Veolia a Suez v České republice.

 

Skupina Veolia Česká republika se svými téměř 7 000 kolegyněmi a kolegy je zde pro vás, ať už potřebujete VODU, ENERGIE nebo řešení pro vaše ODPADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ. Jsme součástí nadnárodní skupiny Veolia, která má více než 165letou historii. Ochrana životního prostředí a ekologické dopady našeho podnikání jsou pro nás stejně důležité jako hospodářské výsledky. To je podstatou naší činnosti

 

 

Suez patří mezi přední české vodohospodářské společnosti a v rámci globálního řízení vodního cyklu je spolehlivým dodavatelem chytrých řešení pro města a obce, spojených s výrobou pitné vody a odváděním a čištěním odpadních vod.

Vybudovali jsme dlouhodobá partnerství s místními samosprávami, nejen v oblasti návrhu a výstavby vodohospodářské infrastruktury, ale také v rámci provozování spoluvlastněných vodohospodářských společností.