Skupina Veolia a Koronavirus (COVID-19)

V době pandemie nemoci COVID-19 Veolia maximálně dbá o zdraví a bezpečnost svých zaměstnanců, zákazníků i obyvatel. Při podpoře zákazníků v České republice v této náročné době se opíráme o naše rozmanité zkušenosti se zpracování zdravotnického odpadu, reakcí na havarijní situace, dekontaminací i dalšími službami.

Situace se šířením viru COVID-19 u nás i ve světě je vskutku velmi vážná. Uvědomujeme si to i my, ve společnosti Veolia. Posláním naší společnosti je každodenně zajišťovat základní služby: pitnou vodu, čištění odpadních vod, dodávky tepla a elektrické energie. Přijali jsme proto nutná opatření k tomu, abychom tyto služby nadále a v nezměněné kvalitě mohli poskytovat, a to i přes vládou vyhlášený nouzový stav a následné omezení volného pohybu osob.
Philippe GUITARD
ŘEDITEL ZÓNY STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPA

Aktuality

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků je naší prioritou

Dodržování bariérových opatření: udržování bezpečné vzdálenosti, mytí rukou mýdlem nebo hydroalkoholickým gelem, práce na dálku (z domova) nebo rotace pracovních týmů pro ochranu našich zaměstnanců.

Bezpečnostní vybavení: ochranné pomůcky, rukavice, roušky/respirátory, měření teploty, posílená dezinfekce vozidel a vybavení atd.

PDF
CHRÁNÍME SE PŘED VIREM Covid-19 (koronavirem) (360.68 KB)

V Evropě se mobilizují pracovní týmy, které mají za úkol zajišťovat kvalitu poskytovaných služeb v rámci veškerých aktivit skupiny navzdory průběžně zaváděným opatřením. Digitální transformace, kterou Veolia iniciovala a realizuje po celém světě, přispívá ke schopnosti skupiny udržovat svoje aktivity v chodu i za ztížených podmínek.

Přečtětě si také:

PDF
Doporučení lidem při současné epidemii koronaviru v ČR_SZÚ (360.67 KB)

 

PDF
Jaká je kvalita vody v Praze? (2.76 MB)